پرینتر سه بعدی Zmorph سریSX 2.0 ۱۳۹۵-۱۱-۲۷ ۰۸:۰۱:۴۴ +۰۳:۳۰

ZMorph2SX_sidecovers2

ZMorph 2.0 SX

پرینتر سه بعدی Zmorph سریSX 2.0

پرینتر سه بعدی Zmorph سریSX 2.0 با قابلیت ها و نازل های جدید

آرمان ویژن نماینده رسمی Zmorph لهستان در ایران و خاور میانه این افتخار را دارد تا سری جدید پرینتر سه بعدی این شرکت را در اختیار صنعتگران،طراحان و کاربران دستگاه های ۳D print قرار دهد.سری جدید این پرینتر سه بعدی دارای قابلیت های منحصر بفرد و شاخصی بوده که امکانات گسترده ای را در اختیار کاربران این دستگاه ها قرار میدهد.

 

بررسی مشخصاتZmorph SX 2.0

افزایش سرعت در استفاده از قابلیت های دستگاه

switching21

استفاده راحت از امکانات پرینتر

شما به راحتی می توانید صفحه پرینت این دستگاه را با یک فشار از قفل آهن ربایی آن جدا سازید و صفحه مخصوص CNC یا لیزر را در جای خود نصب کنید.


 

امکان استفاده از مواد مختلف

samplepack_en

استفاده از مواد گوناگون با پرینتر سه بعدی Zmorph

امکاناتی که این دستگاه چند کاره در اختیار شما قرار میدهد باعث می شود بتوانید قطعاتی با از جنس های مختلف را در کنار هم قرار دهید و در پایان جسمی از جنس چوب یا pla,abs یا … داشته باشید.


ظاهری کارآمد تر

ZMorph2SX_touchscreen

استفاده از پنل های لمسی و رنگی در این مدل باعث شده تا کاربر از سرعت و راحتی بیشتری در هنگام کار با دستگاه بهره مند شود.بدون اتصال به کامپیوتر شما می توانید اطلاعات یا همان Gcode را از طریق SD card بر روی دستگاه ریخته و پرینت سه بعدی خود را آغاز نمایید.


سیستم حلقه بسته

Closed Loop System

 

پرینتر سه بعدی

این سیستم همانند نگهبانی محل دقیق نازل را کنترل میکند و به هر دلیلی اگر نازل از محل اصلی خود جابجا شود همیشه پرینتر محل دقیق نازل را می داند و از خطا جلوگیری میکند.این سیستم در هنگام سرعت های بالا و هنگام cnc  با دور موتور بالا قابلیت کنترل و هدایت نازل را دارد.در این سیستم چنانچه به هر دلیلی نازل را جابجا شود یا شیئی مانع از حرکت نازل شود پرینتر سه بعدی به صورت هوشمند متوقف شده و پس از انتقال نازل به محل اصلی پرینت را ادامه میدهد.با استفاده از این تکنولوژی پرینتر سه بعدی همیشه محل نازل را میداند.


خدمات و گارانتی رسمی 

پشتیبانی

همیشه در کنار شما هستیم

یک سال گارانتی کاملا رایگان کمپانی،پشتیبانی قطعات،ارائه خدمات و نرم افزار های کار با دستگاه،خدمات مشاوره فنی و دانش

شرکت آرمان ویژن این افتخار را دارد که به عنوان نماینده رسمی شرکت Zmorph در ایران تمام پرینتر های سه بعدی را با گارانتی یک ساله در اختیار خریداران قرار دهد.خریداران پرینتر سه بعدی از این شرکت می توانند به صورت رایگان در تمام کارگاه های آموزشی طریقه کار با پرینتر سه بعدی،طراحی مقدماتی سه بعدی،ساخت قالب،ساخت سردیس و مجسمه،آماده سازی فایل مناسب پرینت سه بعدی،اسکن سه بعدی شرکت کرده و مهارت های لازم جهت استفاده بهینه از پرینتر سه بعدی را کسب کنند.


پرینتر سه بعدی Zmorph

پرینتر 3 بعدی Zmorph

مشخصات پرینتر سه بعدی چند کاره Zmorph

مواد سازنده alluminium 6 and 3 mm  (precise and very rigid), other parts made of 3mm clear policarbonate and ABS
فضای کار ۲۵۰ x 235 x 165 mm . Maximum possible work area 300 x 235 x 165 mm (with removed/open covers)
مواد اولیه ABS, PLA, PVA, nylon (Taulman or other source), Stick filament, policarbonate, BandLay, LayBrick, LayWood, rubber, ceramics, cake and chocolate, metal engraving, wood engraving and milling , paper cutting.
NOZZLE نوع interchangeable hot-ends : 0.3mm, 0.4mm
قطر قابل پشتیبانی فیلامنت ۳ mm and 1.75 mm, depending on the extruder
بیشترین سرعت  ۵۰۰ mm/s
 سرعت توصیه شده  برای پرینت  لایه   ABS  ۰٫۳mm ۶۰ – ۱۵۰mm/s depending on the quality required. Faster speeds possible with lower layer height. PLA can be printed faster too
حد اکثر  ACCELERATION ۳۰۰۰ mm/s^2
دقت محور ۱۴ microns for X and Y axis, ۰٫۶۲۵ microns for Z axis
حداقل قطر توصیه شده ۰٫۱ for ABS and 0.025 for PLA.
پلتفرم ساخت گرم شده hardened glass 5mm, silicone heater 140W, temperatures up to 145 degrees.
سری های قابل تعویض plastic 3mm, plastic 1.75, plastic dual head extruder, ceramics, food (chocolate or paste etc.), dremel mount for 2D and 3D CNC milling, touch probe (buildplate calibration and 3d touch-scanning), LASER toolhead for cutting and engraving, experimental 5-axis toolhead. More toolheads are planned to be released in upcoming months.