مسابقات A’Design

آمریکا و چین با داشتن ۵۸۴ و ۵۵۴ جایزه به ترتیب بیشترین جوایز را در مسابقات A’ Design برنده شده اند. رتبه بندی جهانی فرصتی را فراهم می کند که مشخص کند کدام کشور بیش از همه طراحی های ناب را به کار می برد و تفکر طراحی را به عنوان راهی برای زندگی در نظر گرفته است. جای تعجب نیست که بزرگترین مرکز طراحی در جهان و مرکز بعدی برای طراحی در این دو کشور برتر قرار دارد. با این حال معتقدیم که این رویه می تواند تغییر کند.
مسابقات و جوایز A’Design هر ساله به دنبال آن است که نقشه ای از بهترین طراحی ها در کل دنیا بسازد و از طراحان و تلاششان تقدیر به عمل آورد و در عین حال با استفاده از آن طرح ها کشور ها را با توجه به ارتقای طراحی هایشان طبقه بندی کند. از کشور های با پشتکار می توان از ژاپن، ایتالیا و هنگ کنگ نام برد.
با باز شدن فصل جدیدی از مسابقات A’ Design برای سال ۲۰۱۸ شما نه تنها این فرصت را دارید که طرح خود را به نمایش بگذارید بلکه می توانید طراحی های حرفه ای کشورتان را نیز ارتقا دهید و مقام کشورتان را در رتبه بندی جهانی بالا ببرید .
در زیر ما چند تا از طراحی های این کشور های برتر را جمع آوری کردیم در عین حال باور داریم که تنها در طی یک بازه زمانی این گرد همآیی بسیار متنوع خواهد شد. می توانید تا تاریخ ۲۸ فوریه با مراجعه به وبسایت A’Design مشخصات خود را وارد کنید. با هر ثبت نام امتیاز کشور شما بالاتر خواهد رفت ( و اگر برنده شوید این امتیاز بسیار بیشتر خواهد شد ). جوایز A’Design توسط هیئت داوران خبره هیئت شامل ۱۷۰ طراح محترم که تمام رشته های طراحی را پوشش می دهد و از سراسر جهان جمع می شوند.

این داوران طراحی ها را در طبقه بندی های بسیار متنوعی شامل مبلمان ، نور پردازی ، طراحی وسایل برقی، وسایل حمل و نقل، وسایل پزشکی، طراحی کاربردی خانگی و بسیاری از موارد دیگر داوری می کنند. با مراجعه به سایت این مسابقات می توانید در مورد طبقه بندی های طراحی که شامل پروژه شما شود مطالعه کنید. در این لینک می توانید در مورد اینکه این جوایز چگونه می توانید دنیای شغلی شما را تغییر دهد مطالعه کنید.

ثبت نام در مسابقات A’Design : مهلت تا ۲۸ فوریه

طراحی های مورد علاقه Yanko Design در رتبه بندی جهانی

طراحی های مورد علاقه Yanko Design

یک بازی زیرکانه با تاس توسط Pip Tompkin Design که مرزی نمی شناسد زیرا نیاز به استفاده از زبان ندارد. تنها اعداد نیاز هستند و توسط همه ی گروه های سنی می تواند استفاده شود. بازی Double Cross تنها برای تفریح ساخته نشده است بلکه یک محصول بسیار زیباست. وقتی که بسته باشد بر خلاف دیگر بازی های فکری که درون کشو ها قرار میگیرد که در معرض دید نباشد این بازی می تواند به عنوان یک دکور قرار گیرد و یا یک اثر هنری محسوب شود.

طراحی های مورد علاقه Yanko Design

طراحی های مورد علاقه Yanko Design

صندلی قابل تغییر که خود با تنهایی می تواند مانند محل کار باشد. این صندلی قابلیت نصب واحد های مختلفی را دارد. کناره های صندلی می تواند به عنوان تزیین نیز به کار رود همان طور که می تواند کاربرد های مفید دیگری نیز داشته باشد. از آنجایی که این صندلی قابلیت اتصال انواع وسایل از لیوان تا جا مدادی و کتاب و حتی گلدان های کوچک را دارد می تواند مکان مورد علاقه ی شما بری نشستن شود زیرا تمام وسایل مرد علاقه تان را به آن متصل کرده اید!

طراحی های مورد علاقه Yanko Designتعجبی ندارد که شیر آب Shadowbrook در این لیست قرار دارد. همچنان پس از ۲ سال زیبا ترین شیر آبی است که دیده شده زیرا با استفاده از جریان آب طرحی را ترسیم میکند و این شیر با فلز پرینت شده و در مجموع یک اثر هنری را ساخته است که به سختی می توان جشم خود را از آن گرفت و به همان نسبت نیز غیر ممکن است که شبیه اش ساخته شود.

طراحی های مورد علاقه Yanko Design

طراحی های مورد علاقه Yanko Designدر لولا های سری Lenovo Yoga 900s می توان زیبایی محض را مشاهده کرد. که در قیاس با همتا ی خود Microsoft Surface Book این لولا بسیار زیبا کاربردی و بدون رقیب است. همچنین این قطعه دو بخش لپتاپ را به هم متصل می کند ( کیبورد و اسکرین ). در این طراحی از ترکیب رز گلد ، مشکی مات و فقط اشاره ای از خاکستری متالیک در نزدیکی لولا استفاده شده است. یوگا ۹۰۰s  بیش از یک ماشین است زیرا هنر و فن آوری در آن ترکیب شده.

 

۱۳۹۷-۱-۲۲ ۰۵:۵۴:۳۶ +۰۴:۳۰