شرکت نقش ماندگار ایرانیان ۱۳۹۵-۱۱-۲۷ ۰۸:۰۱:۴۶ +۰۳:۳۰

شرکت نقش ماندگار ایرانیان با هدف ارائه خدمات در زمینه های طراحی سایت، فعالیتهای تبلیغاتی از جمله طراحی و چاپ شامل: کارت ویزیت، سربرگ، لوگو، مجله، کتاب و… طراحی و ساخت انواع تیزرهای تبلیغاتی، انیمیشن های تبلیغاتی، فیلم های کوتاه و مستند تاسیس گردیده است.
به تازگی این شرکت در زمینه چاپ بنر، فلکس، استند، مش و… اقدام به خرید یک دستگاه لارج فرمت نموده است که توانایی چاپ بر روی موارد ذکر شده با کیفیت بالا را برخوردار است.

 تفاوت بنر و فلکس:

 فلکس متریالی است که برای تابلوهای سردر مغازه ها ، فروشگاهها ، تابلوهای عابر پیاده ، برخی از بیلبوردها و به طور خلاصه برای تابلوهایی که لامپ مهتابی دارند استفاده میشود . فلکسی یا فلکس دو نوع چینی و کُره ای دارد ، نوع چینی آن معمولا ۱۸ اُنس و نوع کُره ای آن  ۲۰ اُنس میباشد ، متریال فلکسی به جنسی اطلاق میشود که نور را از خود عبور میدهد در حالی که بنر این قابلیت را ندارد و معمولا نور از جلو به آن تابانده میشود ، بنر نیز مثل فلکسی دو نوع چینی و کُره ای دارد و  هر دو نوع آن گراماژی بین هشت اُنس تا سیزده اُنس را دارند ، تفاوت بنر چینی با بنر کُره ای در کیفیت چاپ و مقاومت بنر است ، بنر کُره ای از کیفیت چاپ بالا و همچنین مقاومت بالاتری نسبت به بنر چینی برخوردار است ، بنرهایی که برای استفاده معمولی میباشد معمولا ده اُنس چاپ میشوند ولی اگر بنر را برای تابلوهای سر در فروشگاه استفاده میکنید که قرار است نور از جلو داشته باشند ، توصیه میشود از بنر سیزده اُنس استفاده کنید ، البته میتوانید در این مورد با تابلو ساز خود مشورت کنید .

نوع دستگاه چاپ نیز در بالا بودن کیفیت چاپ نقش بسیار مهمی دارد ، به این معنی که اگر شما برای چاپ خود از بنر کُره ای استفاده کنید ولی دستگاهی که با آن چاپ میکنید دارای کیفیت پایین چاپ باشد ، کار شما از کیفیت بالایی برخوردار نخواهد بود.

در نظر داشته باشید که فلکسی معمولا کمی تیره تر از بنر چاپ میشود ، دلیلش هم به خاطر  وجود لامپ مهتابی داخل تابلو است ، چنانچه فلکسی مانند بنر چاپ شود در طول شب که مهتابی داخل تابلو روشن میشود  کار چاپ شده شما تا حد زیادی بی حال و بی رنگ و رو  خواهد شد.

اطلاعات تماس:

۰۹۳۸۵۳۵۹۴۹۵-۶۶۴۱۶۸۸۵
چهارراه ولیعصر- بزرگمهر – پ ۲۰ ط ۲ و۴