شرکت نقش ماندگار ایرانیان با هدف ارائه خدمات در زمینه های طراحی سایت، فعالیتهای تبلیغاتی از جمله طراحی و چاپ شامل: کارت ویزیت، سربرگ، لوگو، مجله، کتاب و… طراحی و ساخت انواع تیزرهای تبلیغاتی، انیمیشن های تبلیغاتی، فیلم های کوتاه و مستند تاسیس گردیده است.
به تازگی این شرکت در زمینه چاپ بنر، فلکس، استند، مش و… اقدام به خرید یک دستگاه لارج فرمت نموده است که توانایی چاپ بر روی موارد ذکر شده با کیفیت بالا را برخوردار است.

 تفاوت بنر و فلکس:

 فلکس متريالی است كه برای تابلوهای سردر مغازه ها ، فروشگاهها ، تابلوهای عابر پياده ، برخی از بيلبوردها و به طور خلاصه برای تابلوهايی كه لامپ مهتابی دارند استفاده ميشود . فلكسی یا فلکس دو نوع چينی و كُره ای دارد ، نوع چينی آن معمولا ۱۸ اُنس و نوع كُره ای آن  ۲۰ اُنس ميباشد ، متريال فلكسی به جنسی اطلاق ميشود كه نور را از خود عبور ميدهد در حالی كه بنر اين قابلیت را ندارد و معمولا نور از جلو به آن تابانده ميشود ، بنر نيز مثل فلكسی دو نوع چينی و كُره ای دارد و  هر دو نوع آن گراماژی بین هشت اُنس تا سيزده اُنس را دارند ، تفاوت بنر چينی با بنر كُره ای در كيفيت چاپ و مقاومت بنر است ، بنر كُره ای از كيفيت چاپ بالا و همچنين مقاومت بالاتری نسبت به بنر چينی برخوردار است ، بنرهايی كه برای استفاده معمولی ميباشد معمولا ده اُنس چاپ ميشوند ولی اگر بنر را برای تابلوهای سر در فروشگاه استفاده ميكنيد كه قرار است نور از جلو داشته باشند ، توصيه ميشود از بنر سيزده اُنس استفاده كنيد ، البته ميتوانيد در اين مورد با تابلو ساز خود مشورت كنيد .

نوع دستگاه چاپ نيز در بالا بودن كيفيت چاپ نقش بسیار مهمی دارد ، به اين معنی كه اگر شما برای چاپ خود از بنر كُره ای استفاده كنيد ولی دستگاهی كه با آن چاپ ميكنيد دارای كيفيت پايين چاپ باشد ، كار شما از كيفيت بالايی برخوردار نخواهد بود.

در نظر داشته باشید که فلکسی معمولا کمی تیره تر از بنر چاپ میشود ، دلیلش هم به خاطر  وجود لامپ مهتابی داخل تابلو است ، چنانچه فلکسی مانند بنر چاپ شود در طول شب که مهتابی داخل تابلو روشن میشود  کار چاپ شده شما تا حد زیادی بی حال و بی رنگ و رو  خواهد شد.

اطلاعات تماس:

۰۹۳۸۵۳۵۹۴۹۵-۶۶۴۱۶۸۸۵
چهارراه ولیعصر- بزرگمهر – پ ۲۰ ط ۲ و۴