پرینتر سه بعدی تمام رنگی به همکاری HP و SOLIDWORKS

شرکت HP اعلام کرد: در خصوص سیستم های پرینت سه بعدی تمام رنگی کم هزینه ، با SOLIDWORKS همکاری میکند

پرینتر سه بعدی رنگی HP JET FUSION

پرینت تمام رنگی سه بعدی بسیار با ارزش و مفید است: بسیاری از شرکت ها در حال توسعه به دنبال راه حل هایی هستند که به این تکلونوژی دست یابند، اما تا کنون پاسخ کامل به آن را در بازار نگرفته ایم.سیستم های رنگی موجود در حال حاضر وجود دارد، اما هر یک دارای عیوب اصلی (مانع/گره) هستند. برای مثال رنگها ترد نیستند، مواد محدودی قابل استفاده هستند،و قیمت ها نوجومی است – لیست محدودیت ها بسیار زیاد است و ادامه دارد. ما منتظر یک راه حل کامل برای ارائه چاپ با کیفیت پرینت سه بعدی بالا که می تواند به انتظارات حرفه ای ها پاسخ دهد.خلق یک راه درست برای پرینت سه بعدی رنگی یک امر آسان نیست، و یک روند پیچیده و گران قیمت است . با توجه به این ملاحظات بهترین احتمال برای موفقیت متعلق به یک سرمایه گذاری جهانی در رسیدگی به این تکلونوژی است.  در ماه اکتبر، شرکت HP اعلام کرد قصد معرفی یک کمپرسور ارزان قیمت صنعتی تمام رنگی را  در سال ۲۰۱۸ را دارد.

Stephen Nigro at SWW18

 

هفته پیش استفان نیگرو  (Stephen Nigro)، و رامون پاستور، مدیر کل Jet Fusion، یک پیش نمایش از رویکرد شرکت را برای تسریع همگانی کردن چاپ سه بعدی به نمایش گذاشتند. من در لس آنجلس طور مستقیم آخرین پیشرفت های این شرکت را در تولید افزودنی ها بررسی میکنم.

پرینتر سه بعدی تمام رنگی Full-Color 3D Printing

نیگرو در مصاحبه مجازی گفت: “هنگامی که ما در مورد پرینت سه بعدی در HP صحبت می کنیم، ما یک چشم انداز داریم(هدف و آینده نگری داریم).”

“این ساده و روشن است: ما می خواهیم جهان طراحی و تولید را تغییر دهیم. ما می خواهیم رهبر انقلاب صنعتی بعدی باشیم. “

HP، از طریق حرکت های بالا و مشارکت، گام های عمده ای را به سمت هدف خود برای از بین بردن صنعت ۱۲ تریلیون دلاری سرمایه گذاری ساخته است. با توجه به اینکه فناوری های جدید در صنعت ۴٫۰ با تمرکز بر صنعت ۴٫۰ به معرفی آخرین افزوده شده به چاپگر خط تولید خود در ماه نوامبر ادامه دادند، این شرکت همچنان بر روی “چه اتفاقی می افتد که نوآوری  اختراع اتفاق می افتد” تمرکز می کند. شرکت همچنان بر روی پیشنهادات پرینتر سه بعدی فعلی خود تمرکز خواهد کرد، که از پایان سال ۲۰۱۶آماده توزیع می شود و برای مشتریان در سراسر جهان راه اندازی می شود.

نیوگو در خصوص پرینترهای سه بعدی جدید توضیح داد:

“ما همچنین در حال حرکت به سمت کاهش قیمت ها هستیم. ” ما می خواهیم  این صنعت را همگانی کنیم”.

شرکت HP توضیح می دهد که پرینترهای سه بعدی جدید وارزان قیمت برای « نمونه سازی اولیه و ارائه قابلیت پرینت تمام رنگی » طراحی شده اند. این شرکت همچنین برنامه شغلی آینده خود را این گونه پیش خواهد برد” ارائه خدمات وسیع تر به مشتریان و هدف قرار دادن فروشندگان ومشتریان جدید “

او گفت، “ما متوجه شدیم که این ویژگی ها مناسب همه ی مشتریان پرینت سه بعدی نیست،”

ما فکر می کنیم “برای این مشتریان، سری جدید پرینتر می تواند یک راه حل عالی باشد. ما SMB ها را هدف قرار می دهیم. “

 پرینتر سه بعدی  پرینتر سه بعدی

 

پاستور توضیح داد که نمونه کارها با اهداف چندگانه طراحی شده است، از جمله:

  1. پرینت سه بعدی همگانی
  2. نمونه اولیه و تولید با تکنولوژی مشابه
  3. قطعات کاربردی تمام رنگی ، سیاه و سفید

سری جدید پرینتر Jet Fusion 300/500 چهار مدل برای پلت فرم جدید ارائه می دهد، با تغییرات در سطح ورودی (سری ۳۰۰، با حجم ساختاری کوچکتر) و نمونه اولیه (۵۰۰ سری، ساخت بزرگتر) نیاز دارد. این پرینترهای سه بعدی جدید امروز برای سفارش در دسترس هستند و در نیمه دوم سال جاری به فروش می رسند و محدوده قیمت از ۵۰،۰۰۰ دلار شروع می شود .

پاستور توضیح داد: “ما از این تکنولوژی برای تولید تمام رنگی استفاده می کنیم، اما این تنها کاری نیست که ما می توانیم انجام دهیم.” “این پلت فرم برای پیشرفت های آینده است.”

پرینتر سه بعدی The New HP JET Fusion 3D Printer Series

۳۴۰ Jet Fusion و ۵۴۰دارای قابلیت تنظیم چهار عامل می باشند. ۳۸۰ و ۵۸۰ قابلیت تنطیم هشت عامل را ارائه می دهند. با قابلیت تنظیم چهار عامل، دو واحد سابق قادر به ایجاد بخش های سفید یا سیاه می باشند. تنظیم هشت عامل امکان پرینت تمام رنگی را فراهم می کند.

پاستور به “ویژگی های ارزشمند مشتری مداری” در خط جدید اشاره کرد، از جمله:

پلاستیک ارتجاعی

خواص مکانیکی و کیفیت سطح

پلت فرم مواد باز

قابلیت پرینت تمام رنگی

ضخامت لایه ۰٫۰۸ میلیمتر

اندازه ساخت  تا

سطل(مخزن) کامل با ۵۲ قسمت در ۱۵ ساعت / سطل(مخزن) جزئی با پنج قسمت در چهار ساعت

تنوع محصول

 

او گفت، “شما می توانید مقدار زیادی از این اندازه ساخت را پوشش دهید، پاستور خاطرنشان می کند که قابلیت های رنگی موجود در ۳۸۰ و ۵۸۰ برای ارتباط دادن احساسات و عملکرد، به ویژه در برنامه های کاربردی از جمله آثار هنری، کلکسیون ها، جواهرات و برچسب ها(اتیکت) اهمیت دارد.

پاستور گفت، “ما رنگ را به عنوان یک بهبود بهره وری در پرینت سه بعدی می بینیم، همانطور که چند دهه پیش در پرینت دو بعدی انجام می شدیم.” “به همان اندازه که شما نمی توانید پرینتر دو بعدی را بدون قابلیت های رنگی بسازید، ما پرینت تمام رنگی را به عنوان آینده پرینت سه بعدی می بینیم.”

پرینتر سه بعدی HP Multi Jet Fusion

“ما تجربه ۳۰ سال تخصص در جوهر افشان را داریم. ما در زمینه رنگ آمیزی تخصص داریم.

“ما می توانیم این دانش را به دلیل سهولت در استفاده و تجربه مشتری به کار گیریم. تحقق فهمیدن وجود دارد. این راه حل از طرف زمین برای کسب و کارهای کوچکتر و شرکت های توسعه یافته بود. “

مشتری های هدف که ممکن است به ویژه از پیشنهاد های جدید بهره مند شوند، شامل افرادی هستند که با نمونه سازی های کاربردی کار می کنند، مانند تیم های تحقیق و توسعه OEM، شرکت های طراحی، سازندگان قطعات سفارشی، دفاتر خدمات کوچک، تیم های پشتیبانی تولید و دانشگاه ها.

پرینتر سه بعدی Handy QR code 3D printed

” آموزش و پرورش یک بازار هدف بسیار مهم برای ما است، زیرا مدارس به دنبال یافتن تجهیزات مختلف کاربردی هستند و همچنین به دانش آموزان کمک می کنند که به طور متفاوت فکر کنند. نسل بعدی مهندسان در آینده به طور متفاوتی طراحی و تولید خواهند کرد.

توانایی تفکر و طراحی متفاوت کلیدی برای برای پیشبرد پرینت سه بعدی صنعتی است؛ طراحی برای تولید افزودنی نیاز(DFAM) به یک تفکر جدید نیاز دارد، همانطور که HP همچنان  تأکید می کند که ، هندسه های(سیستم های) جدیدتر ممکن است نیاز به رویکرد جدیدتری داشته باشند.

نیوگرو در “SOLIDWORKS World” میگوید: “همانطور که ما به همگانی کردن پرینت سه بعدی نگاه می کنیم، برای ما مهم است که تکنولوژی Multi Jet Fusion را به دست طراحان برسانیم.” “نکته مثبت آن قیمت مناسب، راحتی و سهولت استفاده است. سری ۳۰۰/۵۰۰ نیاز به یک اپراتور اختصاصی مانند ماشین های صنعتی ندارد و این فرصت های زیادی را باز می کند ….  “

به گفته وی کل طراحی این ماشین های جدید، ، بر اساس نیاز کاربران برای یک تجربه در دسترس و قابل قبول ساخته شده است. به عنوان مثال، نسخه های اولیه این پرینترهای سه بعدی، از داخل درب ها (قسمت ورودی)متناسب نبوده و با توجه به این نکته طراحی شده اند که واقعا آنها را راحت تر می کند و به محیط های بیشتری می رسند.  همانطور که نیگو توضیح داد، پس از تکمیل ساخت، در داخل پرینتر خنک می شود، و به طور خودکار دوباره پودر را به سیستم باز می گرداند و برای ساخت بعدی مخلوط می کند.  قطعات به تمیز کردن نهایی نیاز دارند(پس پردازش)، میزان عملیاتی که اپراتور باید مداخله کند، کاهش می یابد.

 

یک شرکت می تواند از نمونه اولیه به تولید کامل با استفاده از پلت فرم Multi Jet Fusion برسد. پرینترهای سه بعدی سری ۳۰۰/۵۰۰ فرمت های OBJ، VRML و ۳MF را پشتیبانی می کنند. HP  از سال ۲۰۱۵ تا کنون با ۳MF همکاری کرده است تا با پیشرفت این فرمت به آنچه پاستور به عنوان “استاندارد جدید، بسیار غنی تر، اساس صنعت را برای این حجم از دیجیتال سازی در تولید آماده می کند، کمک می کند.”

در میان کاربران اولیه از سیستم های جدید دانشگاه ایالت یانگستون، بیمارستان کودکان فینیکس و یزاکی بوده است. پاستور گفت که واکنش به این دستگاه تا کنون “فوق العاده بوده است.

“دانشگاه دولتی Youngstown مفتخر است که دانش آموزان و دسترسی جامعه به توانایی های جهانی را در تولید افزودنی ارائه دهد. ما متعهد به همکاری با رهبران خلاقی مانند HP هستیم، زیرا ما همچنان در حال پیشرفت در زمینه یادگیری برتر هستیم و اطمینان داریم که فارغ التحصیلان ما در این تحول هیجان انگیز تولید، نقش مهمی ایفا می کنند. توانایی HP در ارائه تکنولوژی پیشرفته مانند جدیدترین پرینترهای تمام رنگی سه بعدی، صنعت، دولت و دانشگاه را قادر می سازد تا برنامه های بی پایان جدیدی را که بر مردم در سراسر جهان تاثیر می گذارد، تصور کنند. “دکتر برت کانور، مدیر تحقیقات پیشرفته ساخت مرکز YSU.

تابستان گذشته، دانشگاه اوهایو در ایالات متحده آمریکا برای کسب تمام ۷ نوع اصلی از فن آوری های تولید افزودنی، در ایالات متحده آمریکا بود. بیمارستان کودکان فینیکس برای استفاده از چاپ سه بعدی بسیار عالی است و با پیشنهادات جدید HP می تواند به ارائه آخرین فن آوری ها برای مراقبت از بیماران خود ادامه دهد.

 پرینتر سه بعدی Heart of a young girl
این مدل قلب  تمام رنگی یک دختر جوان به نام جما با نقص پیچیده قلب است؛قلب با استفاده از چاپگر جدید جوهر افشان ۳۰۰/۵۰۰ چاپ شد و برای کمک به جراحان در بیمارستان کودکان Phoenix آماده شد، بهترین مسیر جراحی را انتخاب کرده و روش را برای خانواده جما را توضیح دهید. با احترام از بیمارستان کودکان فینیکس

 

 پرینتر سه بعدی HP’s new Jet Fusion
پرینترهای ۳۰۰/۵۰۰ جدید HP جدیدترین و جامع ترین بخش های عملکردی را تمام رنگی، سیاه و سفید تولید می کنند.

مشتریان تنها کسانی که هیجان زده اند، نیستند؛  تری ووهلر، رئیس شرکتWohlers Associates ، اظهار داشت:

“من در مورد برنامه های کاربردی برای پرینت سه بعدی رنگی سه بعدی هیجان زده هستم. خوب است که ببینیم HP این فرصت جالب را چگونه هدف قرار خواهد داد. “

مواد جدید HP ، با پرینتر سه بعدی سری۳۰۰ /۵۰۰ پر می شود. با خواص مکانیکی شبیه به ، مواد جدید نشان دهنده اولین چیزی است که می تواند بسیاری از مواد ارائه شده توسط پلت فرم باز مواد شرکت توسعه یافته است. HP  اشاره می کند که این ماشین های جدید “در نهایت از مواد مشابه به عنوان Jet Fusion 3200/4200/4210 پشتیبانی خواهد کرد و همچنین از مواد منحصر به فرد پشتیبانی می کند که رنگ و دیگر قابلیت های سطح واکسل را پشتیبانی می کند.”

پرینتر سه بعدی HP Multi Jet Fusion Voxel-level

اولویت اول چاپ سه بعدی خود را با موفقیت در سراسر جهان به بازار چاپ سه بعدی در حال رشد می دهد و در حال حاضر “ارائه دهندگان راه حل با تخصص خاص صنعت ساخت، تحولات دیجیتال جهانی و فناوری اطلاعات را برای ارائه تکنولوژی چند جت فیوژن برای مشتریان در سراسر جهان “.

امروز شرکت، HP و Dassault Systèmes برای خلق روش های به منظور پرینت سه بعدی هم جوشی جت های چند موتور به کمک سالیدورک که یک نرم افزارمهندسی و طراحی سه بعدی است می شتابند.این همکاری به طور منظمی با خواسته های اچ پی که داشتن فکری متفاوت درباره ی طراحی برای کاربران میباشد متناسب گردیده است و به عنوان یک نرم افزار طراحی پیشرفته و پرینت سه بعدی این امکان را برای کاربران ایجاد میکند که برای تولیداتشان از هندسه ها و امکانات جدیدی استفاده کنند.سالیدورکی که به وسیله ی Dassault Systèmes تولید شده یعنی همان پلتفرم تجرربه سه بعدی این اجازه را میدهدکه در هنگام تولید از طراحی حمایت بشود و تجربه های خوبی درک شده و برجسته ای را از سوی پلتفرم تولید اعتیاد آور اچ پی به گیرنده ها میدهد.

HP و Dassault Systèmes برای اینکه که به کاربرانشان این اطمینان را بدهند که آن ها تماما به آخرین ابزارهای طراحی همراه با تکلونوژی سطح واکسل اچ پی و همچنین ابزارهای طراحی برای مواد جدید دسترسی داشته باشند نقشه های آینده این تکلونوژی را میکشند.که اچ پی در اطلاعیه ای امروز توضیح می دهد که:

این نقشه که در آینده ای نزدیک منتشر میشود شامل نمونه کارهایی از سالیدورک می شود که از قابلیت تمام رنگی پرینتر سه بعدی سری ۳۰۰/۵۰۰ اچ پی که به تازگی منتشر شده است حمایت میکند. هر دوی این شرکت ها حمایت کننده قوی هستند از استاندارد ۳MF که برای پرینت سه بعدی این تضمین را میدهد که تبادل اطلاعات رنگی در آن  قابل اعتماد باشد.

آنها تست کردن، اعتبار بخشیدن و حمایت از ۳MF را برای راه حل هایشان ادامه خواهند داد که این اطمینان را بدهند که تبادل اطلاعات در میان روند کار تولید از دقت بالایی برخوردار است.

رهبران تکنولوژی با ارائه چشم انداز مشترک آینده خود را ارائه می دهند. نیگرو اشاره کرد که تیمش در HP با افتخار برای آوردن Multi Jet Fusion با  SOLIDWORKS در حال همکاری است. در حالی که ما در SWW صحبت کردیم، او خاطرنشان کرد امروزه راه حل قوی برای استفاده از قابلیت های سطح واکسل وجود ندارد و لازم است که ابزار طراحی مناسب نیز مورد استفاده قرار گیرد.

نیگو میگوید: “ما ابزار طراحی خود را با SOLIDWORKS به اشتراک می گذاریم تا بتوانیم از توانایی های یکدیگر استفاده کنیم.”

مدیر عامل شرکت SOLIDWORKS، جیان پائولو باسی ، به دنبال همکاری برای آینده تولید است.

Steohen Nigro at #SWW18

“ما به شرکای بیشتری نیاز داریم تا به فروش برسیم و یک برنامه ی کاری جدید برای سری ۳۰۰/۵۰۰ داشته باشیم، جایی که سرمایه گذاری کمتری برای ورود نیاز دارد. HP در حال پشتیبانی بیشتر است تا خدمات را برای مشتریان افزایش دهد. پرینت سه بعدی نیاز به سرویس و حمایت بیشتر بعد از فروش دارد و ما باید منابع قدرتمندی را فراهم می کنیم. “

من در لس آنجلس هستم که با تیم HP و SOLIDWORKS همکاری داشته باشم و منتظر فرصتی برای بررسی آخرین پیشنهادات باشم و بیشتر با مدیران هر دو شرکت صحبت کنم.

Source: https://3dprint.com/202546/hp-full-color-3d-printers-dassaul

۱۳۹۷-۳-۳۰ ۱۰:۵۶:۳۹ +۰۴:۳۰