شرکت بلکر تجهيز با بهره مندي از توانمندي و تجربيات فني در زمينه نصب، راه اندازي و نگهداري ماشين آلات چاپ و بسته بندي و همچنين بهره گيري از کارشناسان طرح و توسعه (R&D) راه حل هاي متنوعي براي نيازهاي خطوط بسته بندي و توليدکنندگان فراهم مي سازد.
همکاري پيوسته اين شرکت با سازندگان و تامين کنندگان برجسته دنيا امکان دستيابي به تکنولوژي روز دنيا در خطوط توليد و بسته بندي کارخانجات ايران را فراهم مي سازد.
در صنعت امروز براي توليدکنندگان شناخته شده، حفظ اعتماد و رضايت مشتري سرمايه اي ماندگار و بزرگراهي هموار براي دستيابي به موفقيت در فروش و افزايش سهم بازار محسوب مي شود. دسترسي به اين موفقيت تنها با اطمينان از کيفيت محصولات توليدي با به کارگيري روشهاي کنترل کيفي امکان پذير است.
يکي از موثرترين روشهاي کنترل کيفي، بررسي محصول از لحاظ وزن استاندارد آن که بر روي بسته بندي درج شده مي باشد. در تکنولوژي روز دنيا دستگاه توزين در حال حرکت (Checkweigher) دستيابي به اين امر را ميسر ساخته است. بدين گونه که دستگاه توزين در حال حرکت، انتهاي خطوط بسته بندي نصب شده و وزن محصولات را به صورت ديناميک و بدون ايجاد توقف اندازه مي گيرد.
در صورت صحت وزن کالا و قرارگيري در بازه ي وزني صحيح، محصول روند عادي حرکت خود را ادامه مي دهد. در صورت بالاتر يا پايين تر بودن وزن از بازه ي وزني تعريف شده، محصول از خط خارج (Reject) مي گردد.

تهران، دروس، خيابان يخچال، ۵۰، واحد ۱۶ پستي: ۱۹۴۹۷۱۴۱۷۱
تلفن: ۲۶۶۰۴۲۸۲-۰۲۱ : ۲۶۶۰۴۲۸۱-۰۲۱
www.belcker.com
info@belcker.com

 

همکاران ما