Belcker ۱۳۹۵-۱۱-۲۷ ۰۸:۰۱:۴۵ +۰۳:۳۰

شرکت بلکر تجهیز با بهره مندی از توانمندی و تجربیات فنی در زمینه نصب، راه اندازی و نگهداری ماشین آلات چاپ و بسته بندی و همچنین بهره گیری از کارشناسان طرح و توسعه (R&D) راه حل های متنوعی برای نیازهای خطوط بسته بندی و تولیدکنندگان فراهم می سازد.
همکاری پیوسته این شرکت با سازندگان و تامین کنندگان برجسته دنیا امکان دستیابی به تکنولوژی روز دنیا در خطوط تولید و بسته بندی کارخانجات ایران را فراهم می سازد.
در صنعت امروز برای تولیدکنندگان شناخته شده، حفظ اعتماد و رضایت مشتری سرمایه ای ماندگار و بزرگراهی هموار برای دستیابی به موفقیت در فروش و افزایش سهم بازار محسوب می شود. دسترسی به این موفقیت تنها با اطمینان از کیفیت محصولات تولیدی با به کارگیری روشهای کنترل کیفی امکان پذیر است.
یکی از موثرترین روشهای کنترل کیفی، بررسی محصول از لحاظ وزن استاندارد آن که بر روی بسته بندی درج شده می باشد. در تکنولوژی روز دنیا دستگاه توزین در حال حرکت (Checkweigher) دستیابی به این امر را میسر ساخته است. بدین گونه که دستگاه توزین در حال حرکت، انتهای خطوط بسته بندی نصب شده و وزن محصولات را به صورت دینامیک و بدون ایجاد توقف اندازه می گیرد.
در صورت صحت وزن کالا و قرارگیری در بازه ی وزنی صحیح، محصول روند عادی حرکت خود را ادامه می دهد. در صورت بالاتر یا پایین تر بودن وزن از بازه ی وزنی تعریف شده، محصول از خط خارج (Reject) می گردد.

تهران، دروس، خیابان یخچال، ۵۰، واحد ۱۶ پستی: ۱۹۴۹۷۱۴۱۷۱
تلفن: ۲۶۶۰۴۲۸۲-۰۲۱ : ۲۶۶۰۴۲۸۱-۰۲۱
www.belcker.com
info@belcker.com

 

همکاران ما